RENOMIA chystá velkou poradenskou expanzi. Síť poradců se má zdvojnásobit

Datum novinky: 
25/02/2019

Více finančních poradců a jejich vyšší produktivita mají společnosti RENOMIA zajistit pevnější pozici na trhu finančního poradenství pro fyzické osoby. Lídr mezi tuzemskými pojišťovacími makléři – firma RENOMIA – se chystá rozšířit během čtyř let svou síť finančních poradců z dosavadních 250 na více než dvojnásobek. Ještě na konci loňského roku přitom měla firma v poradenství jen zhruba padesátku lidí. Na začátku letošního roku však RENOMIA získala většinový podíl v konkurenční společnosti IMG a počet poradců vyskočil na nynějších 250.

Síť zprostředkovatelů společnosti RENOMIA a IMG musí také podle předsedy představenstva IMG Vratislava Hybnera zvýšit produktivitu jednotlivých poradců. Ti by se nově měli orientovat nejen na firemní, ale také na retailovou klientelu.

Klienty společnosti RENOMIA je totiž řada velkých společností, jejichž zaměstnancům mohou zástupci RENOMIA či IMG nabídnout pojišťovací a finanční produkty. „Obsloužit můžeme stovky tisíc klientů,“ odhaduje Hybner. Zaměstnancům by navíc skupina mohla nabídnout i produkty na míru. „Jsme schopni nastavit lepší produkt, lepší služby a za lepší cenu,“ tvrdí Hybner. Investice do IMG je tak rovněž sázkou na expanzi ve finančních službách pro retailovou klientelu.