Členství

IMG a.s. je členem

 • unisonBrokers
  IMG a.s. je členem mezinárodní sítě nezávislých pojišťovacích makléřů unisonBrokers. Jejím prostřednictvím provázíme své klienty i při jejich aktivitách ve světě. Společnost IMG a.s. v současné době  tímto prostřednictvím také nabízí a zajišťuje konkurenčním českým makléřským společnostem pojištění jejich klientů v zahraničí.
 • Czech Service International
  V roce 2010 vytvořila IMG a.s. alianci Czech Service International. Spojením těchto sil v oblasti fúzí/akvizic, práva, pojištění, daní/účetnictví a marketingu tak vznikl jeden světový unikátní servis
  ve 174 zemích světa opírající se o aktivní podporu 18 500 profesionálů. Jedná se  o kvalitní, efektivní a rychlý způsob zajištění služeb pro mezinárodní obchodní transakce, podnikání
  a investice po celém světě, kdy o úspěchu rozhoduje znalost místních právních, daňových, účetních, obchodních a kulturních zvyklostí.
 • WING 
  V roce 2011 se IMG a.s. stala členem další mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů pod názvem WING (Worldwide Insurance Network Group) se zastoupením ve více než 50 zemích světa.
 • Česko-německá obchodní a průmyslová komora
  Od 1. 8. 2014 se stala IMG a.s. členem ČNOPK . Česko-německá obchodní a průmyslová komora je součástí celosvětové sítě bilaterálních zahraničních hospodářských komor, aktivně podporuje hospodářskou spolupráci mezi Českou republikou a Německem. Již od roku 1993 podporuje prostřednictvím širokého portfolia služeb české podniky při vstupu na německý trh. Z pověření německého ministerstva hospodářství nabízí českým a německým firmám rozsáhlou síť kontaktů a zastupuje jejich zájmy při komunikaci s politiky a veřejností. ČNOPK poskytuje odborné poradenství při všech otázkách souvisejících se vstupem na německý trh.