Členství

IMG a.s. je členem

  • unisonSteadfast AG
    IMG a.s. je členem unisonSteadfast AG, mezinárodní sítě nezávislých pojišťovacích makléřů. Díky tomuto smluvnímu partnerství získala IMG a.s. možnost doprovázet své klienty po celém světě. Díky tomuto zapojení je společnost IMG a.s. schopna podat informace o možnostech této sítě i  konkurenčním českým makléřským společnostem pro jejich klientelu v zahraničí.
  • WING 
    V roce 2011 se IMG a.s. stala členem další mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů pod názvem WING (Worldwide Insurance Network Group) se zastoupením ve více než 50 zemích světa.
  • Česko-německá obchodní a průmyslová komora
    Od 1. 8. 2014 se stala IMG a.s. členem ČNOPK . Česko-německá obchodní a průmyslová komora je součástí celosvětové sítě bilaterálních zahraničních hospodářských komor, aktivně podporuje hospodářskou spolupráci mezi Českou republikou a Německem. Již od roku 1993 podporuje prostřednictvím širokého portfolia služeb české podniky při vstupu na německý trh. Z pověření německého ministerstva hospodářství nabízí českým a německým firmám rozsáhlou síť kontaktů a zastupuje jejich zájmy při komunikaci s politiky a veřejností. ČNOPK poskytuje odborné poradenství při všech otázkách souvisejících se vstupem na německý trh.