Václav Borák

Člen týmu

Václav Borák

Borák Václav

V oboru zprostředkování finančních produktů působím více než dvacet let a specializuji se jak na produkty pro občany – pojištění osob, občanského majetku a rizik, zprostředkování hypoték a úvěru ze stavebního spoření, tak na pojištění podnikatelského majetku, rizik a odpovědnosti. 

U ČNB jsem registrován jako vázaný zástupce samostatného pojišťovacího zprostředkovatele (zkouška kategorie IX – všechny odbornosti), vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele spotřebitelských úvěrů a vázaný zástupce investičního zprostředkovatele, mám registraci na sjednávání Doplňkového penzijního spoření. Ve volném čase si rád vyrazím na výlet do přírody, a to nejraději na jízdním kole.

Adresa:
Bystřice pod Lopeníkem 283, 687 55
Telefon:
777 322 166
E-mail:
vaclav.borak@img.cz
Působení v pojišťovnictví:
od r. 1999
Produkty:
Pojištění majetku občanů, životní a úrazové pojištění, pojištění podnikatelů, pojištění velkého průmyslu, zprostředkování úvěrů, spotřebitelských úvěrů a hypoték, penzijní spoření a doplňkové penzijní spoření
Dosah:
Zlínský kraj a Uherskohradišťsko
Motto:
"Co v životě vysíláš, to se ti také vrací."

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)