Jindřich Siedek

Člen týmu

Jindřich Siedek

Siedek Jindřich

V oblasti pojišťovnictví pracuji od roku 1991. U společnosti IMG a.s. jsem od roku 1999, a to v pozici regionálního ředitele. I přesto, že v průběhu let jsem řídil různě velkou pracovní skupinu, tak na prvním místě byla vždy práce s klientem. Vzhledem k tomu, že mám v oblasti pojištění nejvyšší stupeň odbornosti, tak pro své klienty mám z čeho vybírat. Pro klienty vybírám a porovnávám ty nejlepší produkty z trhu v danou dobu tak, aby jim byly přínosem řadu let. Kromě pojištění se věnuji i investicím a mé znalosti z finančního trhu mají jednoznačně velký přínos při práci s klienty. Tato práce je mým koníčkem a práce s lidmi mě baví.

Ve svém soukromém životě se věnuji alternativní medicíně a hře na kytaru. Mám rád přírodu a bylinky. Umím naslouchat jak přírodě, tak i klientům a je na mě vždy stoprocentní spolehnutí.

Díky tomuto životnímu přístupu mám spoustu klientů, kteří mi již desítky let plně důvěřují, a to jak privátních, tak i podnikatelských.

Spolupráce se mnou je sázka na jistotu.

Adresa:
Kyselská 422/19b, 418 01 Bílina
Telefon:
602 331 691
E-mail:
jindrich.siedek@img.cz
Působení v pojišťovnictví:
od r. 1991
Produkty:
Veškerá pojištění, cenné papíry
Dosah:
Ústecký, Liberecký, Středočeský a Karlovarský kraj (po domluvě celá ČR)
Motto:
"Práce se mnou se vám vyplatí."

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)