Kariéra

IMG a.s.

Kariéra

Flexibilní pracovní dobu a dobré ohodnocení nabízí kdekdo.
My nabízíme šanci být svým vlastním pánem za skvělé peníze

Má to ovšem jednu podmínku – musíme si vzájemně sednout.
Ale určitě to půjde – pokud hrajete fér, nepřešla vás chuť se pořád něco učit a máte motivaci k tomu být někdo. V tom případě u nás klepete na správné dveře.

My v IMG jsme tým

Možná to zní jako klišé, ale je to tak. Máme rozdělené role podle toho, v čem je kdo z nás nejsilnější. Navzájem na sebe spoléháme a podporujeme se. Stavte se u nás na kávu a naši firemní atmosféru navnímáte do pár minut.

Najdete u nás profesionály ze všech segmentových odvětví

Někdo se specializuje na finanční produkty, někdo je pojišťovací makléř, někdo analytik v oblastech např. PBI, MIRO. Díky tomu, že jsme ve strategickém spojení s RENOMIA, mohou naši lidé využívat i její odborné zázemí. Což je skvělá věc – každého z našich lidí to posunuje k naplnění jejich vlastních ambicí. A pomáhá jim k tomu i sektorové i nadsektorové vzdělávání prostřednictvím EFPA.

Máme dobrou pověst. A nenecháme si ji nikým vzít

IMG je na trhu od roku 1995 a náš majoritní akcionář RENOMIA od roku 1993. Společně si zakládáme na tom, že jsme vždy dodrželi slovo a chovali se fér k obchodním partnerům, zaměstnancům a samozřejmě klientům. Díky tomu a profesionalitě každého z nás máme na trhu respekt a dobré jméno. A pořád se staráme, aby to tak zůstalo.

Jak vám to zní?

Dokážete si představit, že budete pracovat sami na sebe, ale s podporou ostatních? Jste týmový hráč, který dokáže poradit druhému, ale sám se nebojí požádat o radu? Jste student po ekonomické škole, nebo byznys už děláte dlouho, postrádáte smysl a chcete dostat novou motivaci?
Tak to jste náš člověk

  Kariéra

  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů a mám k dispozici informace o zprostředkovateli.

  At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

  Melbourne, Australia
  (Sat - Thursday)
  (10am - 05 pm)