Firemní pojištění

Produkty

Zkušený partner, který dobře ví, co dělá

Pro velké, střední, ale i malé firmy nabízíme ucelený rozsah pojistného krytí a zprostředkujeme pojištění, které přesně odpovídá vašim potřebám.

Jak to děláme?

Díky dlouhodobému působení na trhu máme přehled o všem, co se děje, a dokážeme myslet opravdu na všechno.  Spolupracujeme se všemi významnými hráči, a to i na mezinárodní úrovni.

Vybíráme proto z nabídky všech produktů, které jsou momentálně dostupné. Váš pojistný program také pravidelně optimalizujeme. A když dojde na likvidaci škod, postaráme se o rychlé a bezproblémové vyřízení, stojíme za vámi v čase, kdy nás nejvíce potřebujete.

Pracujeme tak, abyste vy měli o starost méně.

Analýza pojistných rizik

Každá spolupráce pro nás začíná vyhodnocením všech rizik, která vaši firmu mohou ohrozit. Bereme v úvahu škodní historii, aktuální situaci na trhu, vývojové trendy a řadu dalších faktorů. Výsledkem je ucelený a detailní přehled všech potenciálních rizik.

Pojistný program na míru

Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují velmi dobře předvídat. Připravujeme pojistný program šitý na míru, vycházíme nejen z aktuálních potřeb, ale především z aktuálního rizika vašich provozů.  Oblast rizikového inženýrství není pro nás neznámá, naopak ochrana a řízení rizika je jednou z klíčových oblastí průmyslového pojištění.

Klientský servis

Uzavřením pojistné smlouvy pro nás naše práce nekončí, ba naopak začíná zcela nový prostor úzké spolupráce. Vy jste pro nás partnerem a vaše důvěra je pro nás zavazující.

Řešíme indexaci pojistných částek, reagujeme pružně na vaše požadavky v průběhu pojistného období, hlídáme důležité termíny a smlouvy také včas obnovujeme. V případě, že se na trhu objeví zajímavá nabídka, vás sami upozorníme.

Pojistná smlouva

Smlouvy pečlivě zpracujeme tak, aby chránily vaše zájmy, přesně odpovídaly právu a aby případný průběh likvidace škody byl co nejhladší.

Škodná událost (likvidace)

V případě likvidace škod postupujeme rychle a efektivně. Minimalizujeme veškerou administrativu, spolupracujeme s pověřenými likvidátory a staráme se o to, abyste měli co nejméně starostí. Stojíme za vámi v době, kdy nás nejvíce potřebujete.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)